ÖVRIGT / Mattor / Nordvästpersisk 7055002
nr 705 5002
Nordvästpersisk
Daterad, 133x246
Kondition: en kortsida saknar ngn knutrad, lagning
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 25 juli 2011
kl 12:18:45